Panel Klienta:

Poczta:

Chmura:

TAX INTELLIGENCE

al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin

tel. +48 784 015 804

E-mail: biuro@ewa-gula.pl

Doradztwo i obsługa informatyczna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o usługi informatyczne, co pozwoli nam jeszcze bardziej kompleksowo rozwiązywać Państwa problemy. Jesteśmy jako firma użytkownikiem systemu Comarch ERP Optima. System ten jest nowoczesnym i kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym na efektywną organizację pracy biura i dającym możliwość świadczenia profesjonalnych – zgodnych z przepisami – usług księgowych. Wykorzystując swoją wiedzę oraz owocną współpracę z naszym Partnerem biznesowym – wieloletniego integratora systemów Comarch chcemy zaproponować Państwu doradztwo w zakresie optymalnego rozwiązania informatycznego dla Państwa firmy.

Rozwiązania dla naszych klientów:

iFaktury24.pl – darmowy program do fakturowania dla firm współpracujących z Tax Intelligence. Program jest prosty, łatwy w obsłudze i dostępny przez przeglądarkę internetową.

iFaktury24.plMAGAZYN – innowacyjny program przeznaczony dla małych firm. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia uproszczonej księgowości, a nawet własnego sklepu internetowego.

Comarch ERP Optima – program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dostępny jest zarówno w modelu stacjonarnym, jak i usługowym, dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet.

Comarch ERP XL to rozbudowany i funkcjonalny system polegający na zgrupowaniu obszarów typu: produkcja, sprzedaż, księgowość, analizy BI, serwis, CRM, kadry i płace, środki trwałe, zarządzanie procesami, sprzedaż mobilna. Konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie analizy potrzeb i specyfiki firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest w modelu SaaS , w którym program jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego. Świetnie sprawdza się w hurtowniach i sklepach dzięki możliwości obsługi magazynu wysokiego składowania, mobilnych magazynierów, modułów dla kierowników sprzedaży , przedstawicieli handlowych.

  • ERP XL mobilny sprzedawca to aplikacja na telefon ułatwiająca sprzedaż przedstawicielom handlowym i vansellerom.

Systemy Comarch to gwarancja zgodności z:

  • aktualnie obowiązującymi przepisami,
  • bogata funkcjonalność – kilkanaście modułów obsługujących różne obszary działalności firmy oraz pełna integracja – dzięki której dane raz wprowadzone są widoczne w całym systemie.

 

 

Proponujemy dedykowane rozwiązania dla branży:

  • medycznej – oprogramowanie dla szpitali, przychodni lekarskich, indywidualnych praktyk lekarskich, platforma zdalnej opieki medycznej
  • prawnej – kancelarie prawne
  • e-commerce – sklepy internetowe
  • produkcji przemysłowej
  • ubezpieczeniowej – agencje , towarzystwa , pośrednicy, brokerzy

 

Zamów konsultację

Kontakt: Ewa Guła, telefon: 784 015 804