Panel Klienta:

Poczta:

Chmura:

TAX INTELLIGENCE

al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin

tel. +48 784 015 804

E-mail: biuro@ewa-gula.pl

Nasz zespół i kompetencje

Najważniejszym składnikiem przepisu na sukces jest umiejętność współpracy

Wierzymy, że o powodzeniu współpracy przesądzają wiedza i zdolności naszych specjalistów. W efekcie końcowym usługi najważniejszy jest zespół ludzi, który wykaże się odpowiednią wiedzą, znajomością specyfiki działalności, oczekiwań Klienta i zapewni ścisłą współpracę z Państwa organizacją.

Theodore Roosevelt

Nasi doradcy

Naszymi doradcami są firmy z kilkunastoletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych firmach doradczych oraz w tzw. “biznesie”. Doradzają wszelkiego rozmiaru spółkom po małe kilkuosobowe podmioty. Znają nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem, możliwości jego rozwoju i przekażą Państwu całą swoją wiedzę. Wspomogą w ulepszaniu Państwa firmy i co najważniejsze – nie będą się na Waszej firmie uczyć.

 

Certyfikaty

Chętni do stałego podnoszenia standardów świadczonych usług, zapewniamy Państwa o wysokiej jakości oferowanych usług przez Tax Intelligence Biuro Rachunkowe Szczecin.

Biuro Rachunkowe Szczecin otrzymało nadany przez Centrum Informacji Księgowej certyfikat rzetelnego i profesjonalnego biura rachunkowego, które potwierdza kompetencje w zakresie wykonywanych usług potwierdzone Certyfikatem Księgowym lub Świadectwem Kwalifikacyjnym MF/Lista KIDP/Rejestr Biegłych Rewidentów, aktualnym ubezpieczeniem OC na prowadzenie usług, brakiem zaległości finansowych, nienaganną opinią , pracy na licencjonowanych programach księgowych oraz doświadczeniu w prowadzeniu doradztwa i usług księgowych.

 

Nasi księgowi

Spełnianie wymagań jakościowych stawianych przez naszych Klientów, a tym samym ich zadowolenie przekłada się na zakres naszych kompetencji i posiadaną wiedzę. Oprócz doświadczenia zawodowego, posiadamy ukończone wiele kierunków studiów między innymi z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości oraz zarządzania firmą.

Nasz zespół to doświadczeni księgowi z certyfikatami.

NASZE REKOMENDACJE