Panel Klienta:

Poczta:

Chmura:

TAX INTELLIGENCE

al. Papieża Jana Pawła II 50
70-413 Szczecin

tel. +48 784 015 804

E-mail: biuro@ewa-gula.pl

 Nasze metody

TAX INTELLIGENCE Biuro Rachunkowo Prawne  Szczecin świadczy usługi biznesowe z zastosowaniem nowatorskich technik i możliwością świadczenia kompleksowej obsługi firm.
W naszej gamie usług otrzymacie Państwo POMOC I OPIEKĘ w zależności od potrzeb, szyte na miarę , na każdym etapie w którym Państwa firma się znajduje.

Tax Intelligence Biuro Rachunkowo – Prawne Szczecin oferuje wsparcie finansowo-prawne osobom indywidualnym, przedsiębiorcom i korporacjom. Zaoferujemy narzędzia informatyczne do zarządzania finansami firmy , pełną obsługę finansowo-prawną oraz usługi około biznesowe.

Podstawowy pakiet zawiera:

  1. Program do zarządzania płynnością firmy to bieżąca kontrola stanu finansowego firmy
  2. Program do wystawiania faktur
  3. Bezpieczne przechowywanie faktur i dokumentów w formie elektronicznej i posiadanie do nich całodobowego dostępu.

KORZYŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCY:

  1. Kontrola bieżącego stanu finansów Państwa firmy, aktualna informacja o kosztach, przychodach, zobowiązaniach aktualnych w czasie rzeczywistym.
  2. Komfort pracy – korekty dokumentów wysyłane na bieżąco
  3. Optymalizacja kosztów – możliwość korzystania z bardziej opłacalnych finansowo usług (prawnych, ubezpieczeniowych, finansowych, dotacyjnych. Ponadto w większych firmach optymalizacja obsługi koniecznych procesów administracyjnych i biznesowych w firmie. Zlecenie na zewnątrz procesów z zakresu księgowości, kadr i płac czy elektronicznej archiwizacji dokumentów przełoży się na oszczędność czasu osób zarządzających oraz obniży koszty działalności.
  4. Automatyzacja procesu dostarczania dokumentów do księgowości- dokumenty przesyłane są w czasie rzeczywistym.

Ponadto na życzenie Klienta zaprojektujemy i wdrożymy indywidualne ścieżki obiegu i akceptacji dokumentów, odwzorujemy procesy biznesowe i procedury stałego nadzoru , zaprojektujemy raporty finansowe i operacyjne. Zapewnimy Państwa firmie standaryzację raportowania i dostęp do danych analitycznych.

    PROSTE, TAŃSZE I EFEKTYWNE ROZWIĄZANIE W KORZYSTNYCH CENOWO ABONAMENTACH

   FUNKCJONALNOŚCI:

 

Przekazywanie dokumentów :

a/   Klient wprowadza dokumenty lub zleca tę czynności naszemu Biuru on-line , lub

b/ Klient przesyła plik xml generowany w jego programie fakturowo-magazynowym,  lub

c/ Klient skanuje wszystkie dokumenty,  lub

d/ Klient dostarcza pocztą lub korzysta z usług Kuriera,  lub

e/ Klient (miejscowy) dostarcza osobiście,  lub

f/ Tax Intelligence odbiera z siedziby Klienta.

2. Obsługa zleceń dla Księgowego:      Klient może korzystać z krótkich bezpłatnych konsultacji osobistego księgowego, który pozostaje do jego dyspozycji.

3. Obsługa zleceń od Księgowego:       Księgowy ma możliwość zlecania zadań Klientowi, uzupełnianie braków i sporządzanie niezbędnych korekt.

4. Raporty i rzeczywista informacja zarządcza dotycząca przychodów, kosztów, dochodów, podatków, składek zus .

Zapraszam osoby , które myślą o otworzeniu swojej działalności gospodarczej , prowadzą działalność i tych którzy mogliby ją reaktywować , aczkolwiek na skutek takich a nie innych powodów zaprzestali jej prowadzenia. Z wielką przyjemnością pomożemy w jej zaplanowaniu , policzeniu i przygotowaniu. My nie opowiadamy o możliwościach – my je urzeczywistniamy.

Aby nieco się poznać oraz zweryfikować i ocenić naszą pracę proponujemy dla nowo powstałych firm zarejestrowanych w CEIDG   miesięczną obsługę księgową za przysłowiową złotówkę netto w celu przemyślenia czy warto z nami pozostać na „dłuższą metę”. Firmom funkcjonującym na rynku, którym nasza oferta przypadła do gustu bardziej niż świadczona dotychczas , które na skutek zmian i przeobrażeń na rynku odczuwają , że stoją w miejscu, nie wiedzą jak zwiększyć sprzedaż , poprawić oraz zoptymalizować funkcjonowanie biznesu zapewniamy wachlarz narzędzi oraz przy większej ilości dokumentów konkurencyjną cenę niż posiadali dotychczas.

To tylko niektóre rozwiązania , jakie możemy zaoferować. Chętnie przedstawimy podczas spotkania przy filiżance kawy wszystkie możliwości, z których można skorzystać. W trakcie spotkania pomożemy dopasować dostępne produkty i usługi do indywidualnych potrzeb, tak aby zadbać o szybszy rozwój i oszczędności w  Państwa firmie.

 

Zamów konsultację

Kontakt: Ewa Guła, telefon: 784 015 804